...je ich v tom ansámbli nabohaajtroška .... stačí sa dohodnúť a vymeniť plg. múdreho za niekoho - príčetného .... hehe
++++++++++++++++++++++++
....to pasuje!...to sú Paškoviny napokračovanie, aj keď oľanovci sľubovali zmenu, vyzerá to že sa - odkladá, hehe ..... :-/
.... Matovič sa neobáva žiadnej mutácie, žiadnej epidémie, on nepotrebuje vôbec nič, len priestor na predvádzanie sa.....e1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/145939037_288750 1304862447_844943117301598074_n.jpg?_nc_cat=109&am p;ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=F88VGxSCDqs AX_2bQc-&_nc_ht=scontent-vie1-1.x
....aký Linhart, šak to je ksicht - celá Kičura, hehe ..... :-/
....kopíruj a archivuj pre potreby štb UVRIESKANÁ......hehe
..... pri tisícoch výnimiek zatvorenie hraníc ani nemá - zmysel, hehe ....... :-( ..... o ostatných "lahôdkach" tohto bordelu ani nehovoriac .....
......"Je to prejav osobnej hygieny na miestach s veľkým množstvom ľudí." .... u nás pravý opak sa deje, keď ľudia kašľú a kýchajú na ľudí okolo seba či na tovar v obchodoch, ale po napomenutí nepoužijú vreckovku či rúško, ale napomínajúci dostane od nich - popapuli!? ...hehe
....oni sa inakšie nevedia - radovať!? hehe ....
....predviabočný detox sa jej neosvedčil, tak skúša ďalej...... hehe
..... prísne opatrenia či logdavny sú na Slovensku viditeľne - naprd !!? ....:-(
..... Paškovské bakšiše a záhumienky - detto !!? hehe ..... :-/
..... kopíruj pre "potreby alformilánkovej manželky" !!? hehe ...... :-p
Odporúčame