...och, aký kresťanský príspevok ..... :-p
...och, aký kresťanský príspevok ..... :-p
....veľké ďakujem/e/ - páni Fico/sťaby premiér/+Pellegrini /min. zdravotníctva+premiér/ "za dobré základy a spoluprácu Donom Paškom", masérom Kostkom, tetkou Ankou s Foraiom, Čislákom,.........či daľšie panstvo, ktoré sa napapkalo na zdravotníctve, aj spätne do r. 1989 ... hehe ...... :-(
....slabé zMizík - slabé!!? ....týmito drístami si nezarobíš ani na slanú vodu.....hehehehehe
....nerozčuľuj ho, lebo začne šmiarať dlažobné kocky, hehehe .....
.... vianočný punč či - lavórovica ?!! hehehehe
..... chúďa malé, "nesmie ísť ani na nákupy"..... hehehehe
....šak, ty si už zaočkovaný - Sputnikom a vidíme výsledok na tvojom zdraví - tu na debate!? hehehe ..... :-/
..... vianočný punč, či - lavórovica??! ....už nepi !!! hehehehe
...hehe, na teba sa treba "pozrieť" a to veľmi precízne, priam - lupou !!? ..... :-/
..... hehe, škoda akejkoľvek vakcíny ! Tebe len lobotómia mozgu poistená s harakiri - pomôže ......
..... nevadí, aj tak nič - nerobia .....
.....prepytujem - aktivistka - tam bľabotajúca mala viditeľne nedostatočnú hladinu bromexinovej vodky ... Vocca musel byť sklamaný, hehehe ..... :-p
..... ale sprosťí si jak - bagandža !! ... :-/
.... priemerko aspol. takôto - nečítajú! ....majú svoje rozumy, a tak to aj - vyzerá ..... :-/
.... chúďa malé, veď sa neskrývaj so svojou orientáciou pod trapné komentáre ! hehe ....
...."húrky" sú ok, len ktovie aký švankes máš doma na očiach ty a tak tu - ticho závidíš, hehe ..... :-/
Odporúčame