.... dnes už konečne rigorózny šašo odstúpi !? hehe... :-/:-O
.... dnes už konečne rigorózny šašo odstúpi !? hehe... :-/:-O
... pre veľký "úspech" - zas a znova !?? ... :-p
... toto je - neriešiteľné! Naozaj nechápem, načo máme - železnice !? ... :-/
.... vyškiera sa a dobre vie, prečo, hehe ... Len sa mu skladajme na tú - správnu životnú uroveň - hlupáčiki slováčiki ... :-p
... vystihla to presne : gýčové divadelné kulisy - za chechtáky vyrobené našimi rodičmi .... Prajem buržujkám v teplých krajinách - slnko, nebo a - tsunami .... :-/
.... demokrati tvrdili, že 20 rokov po nežnej bude Slovensko na úrovni - Nemecka či Rakúska, ktoré sa tiež museli pozviechať z vojny - lenže demokrati na západe si dopriali až potom, čo vybudovali krajinu pre všetkých! Kdežto demobyrokrati na Slovensku si - nadeľujú, pridávajú, odmrazujú, odmeňujú sa, a to vždy vopred - ešte pred tým, než vôbec niečo dokážu !!? Samozrejme z verejného ... Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že tu bude životná úroveň, ako napr v Nemecku, pretože si to my - pracujúci - nechávame všetko prežrať - rigoróznym šašom aspol. ... :-p
.... SMER vraj ponúkol kandidatúru aj - Schone Nácimu, hehe ... :-p
... márnosť, za TOTO - ho.no, ktoré títo dvaja "odborníci" nazývajú prácou pre národ, fasujú tučné bakšiše - samozrejme z verejného ... :-/
.... ľudská blbosť nepozná hranice .... :-/
...neexistuje! Niečo také sa v modernej, humánnej a rozvinutej Európe predsa nemôže diať, hehe .... :-/
... to pasuje ! Zlodejka vie, že sa jej to prepečie, že nikto - nezakročí ! Môže rozdávať našim ľuďom a potom zdupkať, podľa vzoru kaliňák či počiatek či - druker !?? Slovenský národ znesie - stále viac a viac ...
.... veď hej, zažili sme! Ale choď teraz s koňmi a saňami na cestu, i keď by to bol naj spôsob dopravy - momentálne !! Buď by nás zramovali kamióny, alebo by nám dali na hubu - nedočkaví machri, alebo sme hneď a zaraz v base či - v blázinci ... :-/
.... čo si to len ten sneh - dovoľuje !? A kto to všetko - zaplatí ?! hehe .... :-D :-)
... šAšO počmáraný .... :-p
.... nebyť - Glváčovho pazúra /predtým Lašákovej/ - SMERokrati v nrsr nehlasujú !? hehe .... :-D :-/
Odporúčame