... už zase ! A každý deň mŕtvi na cestách ! V tejto krajine netreba ani - vojny !?? ... :-(
... už zase ! A každý deň mŕtvi na cestách ! V tejto krajine netreba ani - vojny !?? ... :-(
... keby sa to stalo v Prahe, už na druhý deň by obhorené priečelie bolo zakryté plachtou - nakreslenou kulisou budovy v pôvodnom stave ! A advent pokračuje, ako keby sa nič - nestalo .... :-)
.... celá vláda môže rezignovať ! Plagitomtom sa len tak trasie na - vládnutie - on to všetko zvládne úplne sám, prípadne mu helfne - Historik, hehe .... :-/
.... Tomtomove kydy nemajú - chyby !?? ..... sa teším na Lajčákovu "odvetu", hehe .... :-D
.... ďalší fajný - sociálny balíček od starostlivých MDŽákov a plagiátorov, hehehehe ..... :-(
.... aj tvoj čas sa "blíži"! "Česť tvojej pamiatke", hehe .... :-/
... neni možné! Sociálny balíček - vprdeli, hehe .... :-/
... netreba! Hrnko nosí pod oblečikmi nepriestrelnú vestu, on je vpohode! hehe .... :-/
... nie je tam náhodou vojna?! Oko za oko ........ :-/
.... žiaden problém! Platy primátorov a starostov sa zvyšujú a tak aj diery na mostoch - zmiznú !?? hehe .... :-(
... načo analýza?! Na Slovensku je predsa bežné, že koľko judrákov - toľko výkladov zákonov! A tak toto marakéšske čudo si tiež každý vyloží - posvojom .... :-/
.... načo o tom vôbec písať! Veď trumpa sa TO netýka ! V usa ide LEN o Trump
... to pasuje! Štefanov a Janušek sedia - za všetkých štandardov z minulosti aj - budúcnosti, hehe .... :-/
.... on ich mal privreté už pred vraždou, hehe ... :-/
.... papaláši na najvyššom súde majú tiež svoje "záujmy" v cyperskej schránke, hehe .... :-/
... sociálny výbor kravinu odobril a zároveň si jeho členovia na čele s precedom rozdelili služby po všetkých školských kuchyniach a jedálňach, hehe .... :-(
.... nehoráznosť! Minister si dovolil zvýšiť hlások na mafiánsku sudcovskú excelenciu ... :-/
Odporúčame