každý občan aj Kočner ak upozorní na nekalé činnosti a poukáže na závažné osoby ktoré sa stýkajú s podsvetím, tak jeho podnet sa musí prešetriť aj keby to bol aj anonym a polícia sa nim musí zaoberať a ako ho vyrieši bez zbierania informácií o danej osobe či sú pravdivé alebo nie ? Až potom môže rozhodnúť, že podnet bol neoprávnený , ale samotná akože lustrácia nič neznamená...

