celé to pohnojili nejaké finančné pásma na potraviny , ako keby potraviny v Blave boli drahšie ako na východe. Na východe majú finančné pásmo pre 1. stupeň 1,08 a pre druhý 1,16 € a dá sa za to chutne a zdravo navariť aj s čerstvou zeleninou aj s ovocím , ale ak si školy uľahčili prácu a nakupujú predražené polotovary tak aj 1,5 € im bude málo. Treba si uvedomiť, že na každom polotovare sa nabalia aspoň 2-3 distribútori a je tam aj cena práce , ktorú by mohli urobiť oveľa lacnejšie kuchárky na školách...

