ha-ha , načo je taký vyšetrovací tím , čo odmietol ísť na miesto určenie a vyšetruje z Londýna a neviem ešte z kade a preberá info, ktoré sa im hodí? Rusi a aj Sýria niekoľko krát žiadali tento tím aby prišiel do Sýrie na miesto použitia chemických zbraní a poriadne to vyšetril a vždy to odmietli pre vraj svoju bezpečnosť. Ak by tam prišli a vyšetrili to, tak by zistili veci, ktoré by boli pre niektoré západné krajiny a USA veľmi nepríjemné a nedali sa ututlať a tak chceli iba vyšetrovací tím, čo by poskytoval také výsledky ako by sa im hodili....

