postavia nájomné byty a potom ich odpredajú, to je čo za logika ? Takto nikdy žiadne nájomné byty nepribudnú... Takto je to iba kšeft. Štát dá peniaze samospráve , tá postaví byty a potom po pár rokoch ich predá nájomníkom. Ak to tak urobí, tak by mala vrátiť štátnu dotáciu aj s úrokmi....


