Sa mi páči ako Jaurová plače , že sa Šimkoviočová vracia spred roka 1989, pretože sa strá do toho na čo sú štátne peniaze minuté!!!! A tak to má byť aj v kapitalizme, keď sa majú preverovať ako budú peniaze daňových poplatníkov využité. Myslím, si , že väčšina občanov je za to aby sa peniaze dali na slovenskú kultúru a nie na pochody buzerantov!!!!!!


