Ja chápem vašu frustráciu, aj tých čo teraz stoja na námestiach, pretože všetko sa raz ukáže ako veľmi vás klamali, ten spis tam nedal Fico ako to vykrikuje Matovič, ale našiel ho tam minister ˇOdorovej vlády!!!!! A dal to na Naku, takže nech si to ide Matovič zistiť. Inak verím tomu, že na Matoviča toho bude viac a to nákup testov, nahováranie kajúcnikov na vymyslené výpovede, Makoo, Slobodník mu upravoval daňové veci!!!!! On má toho na rováši najviac a Lipšic ani nehovorím!!!

