Na protivládne protesty prišli tisícky ľudí, najviac v hlavnom meste
To je až neuveriteľné, koľko z tých ľudí vôbec počúvalo 3,5 roka čo sa dialo na ŠP, ako vydierali ľudí, mučili ich tak, že ich držali na samotke , nedovolili im kontakt s rodinou a takto tí ľudia tam boli aj vyše roka!!! A nakoniec museli byť prepustení na základe rozhodnutia NS a ÚS!!! Ale tie mesiace im nikto nevráti. Tí čo tam bliakajú si niekedy prečítali čo hovorila Jankovská, Kučerka, Kaľavský??? Veď tí dvaja potvrdili, čo stvárali títo bastardi a už sa na tom nechceli podielať!!! A že čestní policajti? Veď sú obvinení a žaloba je už na súde!!!