Čo trepete sprostosti, veď je už nreálne dokázané, že tí čo mali druhý pilier majú nižšie dôchodky ako tí čo boli iba v štátnej poisťovni!! A inak keď mladí chcú tak nech si platia životnú poistku , o nič nebudú ukrátení, pretože to percento sa presunie do štátnej sociálnej poisťovni, tu narábajú novinári iba s fiktívnimi číslami!!! Pretože druhý pilier je súkromný a ich investovanie sa nemusí vždy podariť!!! To, že mladým pomôže štát s hypotékami to si nevšímate?

