A čo na neho viete konkretne?Čo ste mali spolu kšefty? Tak šup šop na NAKU vypovedať. Ak ale nie tak ste podliak, ako môžete niekoho odsúdiť keď mu nebolo nič dokázané na súde ako zvyknete vy hovoriť, pretože iba súd povie VINNÝ!!! Toto ja Slovákoch najhoršie, odsúdia človeka bez znalosti problému iba na základe toho čo povedia média.

