Nummi vy fakt nie ste normálny!!!! Takže Rusi zbombardujú priehradu ktorá zásobuje pitnoáu vodou Krym a dediny na Donbase kde žijú ich ľudia? Vám fakt už hocičo do tých hláv vtlačia. Rusi ničia svojích??? Nie náhodou Ukrajinci sa schovávajú v školách , nemocniciach a používajú obyvateľov ako ľudské štíty? Vy si myslíte , že keby sa Rusi vzdali tak ich obyvatelia Donbasu budú vítať Ukrajinských vojakov kvetinami??? Veď tí ich nenávidia, a to vám nevadí , že Zelenský vyhlásil , že sa pomstí všetkým obyvateľom, ktorí kolaborovali s Rusmi? Ale tam je 7 miliónov obyvateľov, ktorí dostávajú pomoc iba z Ruska. Ve´d Ukrajinci i neposielajú ani dôchodky, a už vôbec nie potraviny, tak týchto chcú oslobodiť???

