Koho vraždia svojích Rusov? veď sa spamätajte na Donbase a Krymr žije väčšina Rusov a po referende v 2014 tam ostali tí čo nechcú ukrajinskú vládu,a le chcú byť autonomna republika Ruska a žijú tak aj Ukrajinci, pretože Rusi im hneď dali dôchodky cca 450€, ričom na Ukrajine mali 50-100€ dôchodky. Rusi im stavajú nové domy, ktoré zbombardovali Ukrajinci, Rusi ich zásobujú potravinami a liekmi, z čoho by podľa vás ten rok žili?

