Ukrajina drž sa už aj udernik ti ide na pomoc!!! Vy ste naozaj šialenec, prečítajte si aj iné zahraničné média, Bachmut už Rusi obklúčili tak, že Ukrajinskí vojaci majú možnosť buď sa dať pozabíjať alebo sa vzdať Ruským vojakom, A prečítali ste si ako berú mužov aj bez rúk na Donbas Ukrajinci? Odchytávajú ich v obchodoch , z ulice a násilne ich odvážajú na Donbas ako terče a mäso do mlynčeka. Doslova tak to napísali v USA médiach, mäso do mlynčeka.


