Aká anarchia, vy viete čo to vôbec znamená? Aké právo a základné normy chce využiť opozícia, keď sa domáha plurality názorov? Sme v jasnej totalite, za Smeru mal Matovič trikrát týždenne tlačovky a vždy boli vysielané na TA3 , dnes keď Smer tlačovky ľudia si ich môžu pozrieť akurát cez sociálne siete. Aj slepý vidí ako redaktor na o 5 minút 12 manipuluje verejnú mienku, skáče opozícii do reči opozícii, pritom keď hovorí niekto z vládnych politikov zbožne na neho pozerá a dáva veľmi opatrné otázky. Je to trápne!!


