Zaujímavý článok, o tom sa ale nesmie hovoriť, čo robili Anglosasi o tom sa musí mlčať o zverstvách v kolóiach Britov, Francúzov, Holanďanovv, Španielov...a možno sa za pár rokov bude písať o ďalšej kolónii Ukrajine ako tam ľudia zomierali od hladu, ale ich vládcovia sú dnes múdrejší, posielajú ich preč za hranice, kde budú mať čo jesť, veď sa o nich vlády postarajú


