Hnus a humus. Káčer sa ohradzuje voči Orbánovmu šálu s Veľkým Maďarskom
Takže, mnohí sa určite pamätáte ako zosmiešńovali Slotu, keď upozorňoval na rozpínanie Maďarov, jazykový zákon, veď takáto mapka sa neukazuje prvýkrát. Na futbalových zápasoch bola pernamentne už desaťročia, ale vtedy sme museli počúvať západ ako ubližujeme menšine.To, že hociktorý starosta mal v kancelárii takúto mapku vám nevadilo? Ja si myslím, že teraz sa tvária ako vlastenci práve tí, ktorí to vtedy nechceli vidieť. A dôvod? Orbán nie je bábkou sionistov a terazky je zlý. keď urobia referendum na Slovenku v tej oblasti ako je na mape a 90% obyvateľov bude súhlasiť s pripojením k Maďarsku, tak nech sa tak stane. Ale všetci vedia, že tam žije vyše 1,2 milóna Slovákov a 450 000 Maďarov , z čoho je cca 300 00 cigáňov, takže u nás odtrhnutie nehrozí. Ibaže sa situácia tak zmení, že Slovensko padne na kolená a Maďarsko sa ekonomicky udrží, a potom možno aj Slováci budú chcieť ísť do Maďarska. Môžeme iba dúfať, že sa tak nestane.