216 deň: Štyri ukrajinské oblasti rozhodli o pripojení k Rusku, tvrdia proruské úrady
A prečo? Veď za socializmmu žiadne referendá neboli a v 1989 nám hovorili, že referendum je najvyššia forma demokracie, pretože to je vôľa ľudu? Tak tu už to neplatí? Čo sa nadrapujete , veď DĽR a LĽR sú už autonómne 8rokov, teraz to bude oficiálne spečatené Veď tých 8 rokov tam ostali bývať aj Ukrajinci , nie len Rusi, to sú tí, ktorí vedia , že žiť pod Moskvou je pre nich výhodnejšie ako pod Kijevom. Sú tam zmiešané manželstvá, tí ktorí chceli už odišli dávno. Rusi im pred rokmi roky začali vyplácať dôchodky na úrovni 450€ , pričom Ukrajina im vyplácanie dôchodkov zastavila ešte v roku 2014!!!! A teraz si myslíte, že by na Donbase chceli ísť pod Kijev???