Vyšetrovatelia OSN: Rusi na Ukrajine spáchali vojnové zločiny
Presne tak, zverstvá Ukrajincov nevidia? Dozvieme sa to ako aj o zverstvách banderovcov vo Volyni až po rokoch? Že sa nehanbia, Rusi píšu, že tie hromadné hroby čo našli, to sú pochovaní ukrajinskí vojaci, ktorých museli pochovať Rusi, pretože Ukrajinci sa na to vykašľali, inak , že pochovávanie svojích vojakov je morálnou povinnosťou na celom svete, ale Ukrajincom je to jedno. Alebo ako v Srebrenici, zabitých vojakov prezliekli do šiat civilistov aby povedali, že to Srbi brutálna zabíjajú civilistov, lekárka , ktorá ich obhliadala bola odvolaná!!!