A má pravdu, kto zabíjal židov v 2.svetovej? źidia - sionisti, veď aj velitelia ptacovných táboorov boli židia, bohatí nenávideli chudobných a najmä miešaných. Takže mal Lavrov pravdu. Americkí židia tíortodoxní nenávidia židov v Izraeli, pália v USA zástavy Izraela, v USA nedovolili rabíni očkovanie, a naopak v Izraeli bolo najviac očkovaných, údajne sionisti chcú presťahovať Izrael na Ukrajinu, aby boli bližšie k Rusku. Preto sa chce východ Ukrajiny odtrhnúť, a preto chce Poľsko pripojiť západnú časť zas späť k Poľsku!!! Volyň zas bude Poľská, Ukrajinci sú v šoku.


