64. deň: Rusi ostreľovali Kyjev v čase návštevy šéfa OSN
Vyšlo niekoľko článkov od novinárov zo Španielska , nemecka a Francúzska, ktorí boli priamo na Donbase a Luhansku, všetci tvrdili, že obyvatelia sa neboja Ruských vojakov, tí im pomáhajú, zásobujú ich liekmi, potravinami, poskytujú im humanitárnu pomoc, ale boja sa Ukrajinských nacistov z Azov a Pravého sektora, ktorí obyvateľom miest zatvárajú do škôl, nemocníc, obytných domov a ta sa za nich schovávajú. Prečo dnes neidú na *Ukrajinu naši novinári? a píšu iba čo im dodá USA ambasáda?