Dobre som sa zasmiela , vieme kupovať aj inde? Ako dopadli vyjednávači z EÚ v Kuvajte a v SA, Azerbajdžáne? vo dverách ich otoloči, že oni majú svoje záväzkyy voči odberateľom a nedajú nám nič!! A dovážať stlačený plyn z USA, na to nemáme žiadnu infraštruktúru ani len naše sporáky nie sú na takýto plyn stavané, takže modlime sa aby sa ešte skôr Putin nenaštval a kohútiky nám nezatvoril!!! Aj ke´d sa to týka aj mňa, myslím si, že to táko prehnitá Európa potrebuje.


