Keď je vojna, múzy mlčia. Včera bola v Kijeve Pohoda, na ktorej sa mal zúčastniť aj Michael Kocáb.
Keď je vojna, múzy mlčia. Včera bola v Kijeve Pohoda, na ktorej sa mal zúčastniť aj Michael Kocáb.
Nastupuje Čaputovej predvolebný efekt.
si asi silne postihnutý alzheimerom, keď nevieš pod ktorým článok reaguješ
Ty máš historické povedomie ako historička Stohlová.
Asi by si sa mal pýtať, koľko rokov je od vzniku Ruska.
Peniaze vzali, munícia neprišla. - Potvrdenie, že Fico mal pravdu, že Ukrajina je najskorumpovanejšia krajina v Európe.
tá tvoja reakcia mala byť asi na toho nado mnou
Lipšicova policajno-justičná mafia nebola mafia friendly?!!!
Kde bola EK, keď Lipšicova justičná mafia porušovala ústavné práva občanov Slovenska?!
Ak by bol Harabín blb, tak ty si blb na milióntu!
áno, nebol - to by americkí vojaci osobne nemohli vyvraždiť vyše 500 vietnamcov
samozrejme, že máš pravdu a navyše to nebude platiť pre recidivistov - to papagájujú "právnici" typu Kolíkovej a Baránika
Takto ťa vychovali rodičia?
tebe ale riadne šveholí
osoba je ženského rodu - treba písať neutrálne, napríklad "nejaké čudo"
Čo za dubák mohol dať taký hlúpy nadpis?! To by musel súdiť sudca Lišicovej justičnej mafie nejakého kajúcnika.
nie je to celkom správne - genocídu spáchali napríklad Turci voči Arménom na začiatku minulého storočia alebo USA voči pôvodným obyvateľom, tzv. indiánom v 19. storočí
táraš sprostosti - o žiadnu beztrestnosť nejde - to je tou neschopnosťou čítať texty s porozumením - dupľom odborné
Aký je rozdiel medzi genocídou a holokaustom?
Jeden rozdiel viem - holokaust spochybňovať je trestné:
Harabín mal pravdu - aj keď kritizoval zavedenie špeciálnej prokuratúry a špecionalizovaného súdu.
Až tak zle vidíš opozíciu? Ale nečudujem sa.
Odporúčame