Keď už mal niekto zomrieť, tak to mal vinník tej nehody.
Keď už mal niekto zomrieť, tak to mal vinník tej nehody.
vy ste ho na kolenách prosili a sľubovali mu premiérstvo
ty sa zasepoobzeraj po príspevkoch opozičníkov - napríklad sa na jednej strane chodia klaňať k Teplárni a zároveň sa vysmievajú z orientácie Pellegríniho -pokrytci!
prejavil sa typický liberfašistický slušnočlovek
väčšou srandou by bol Pročko
ha-ha - vyrazil mu, progresívnemu teliatku, dych
áno, takého premiéra sme my Slováci chceli a takého sme si zvolili - napriek tým drístom a hlúpostiam, o ktorých píšeš v poslednom odstavci
povedal to vo svojom prejave
tak ako urobila prezidentka s petíciou vyše milióna Slovákov
keďže mnou spomínané státisíce podporujú celú koaličnú vládu, tak vrátane aj ministerku Šimkovičovú
Čo je to pár desiatok tisíc oproti státisícom, ktorí ju a celú koalíciu podporujú?!
táto tvoja interpretácia je sprostosť - páchateľ musí nahradiť škodu, dostane viacnásobnú pokutu ako bola škoda a tak môže (ale nemusí) dostať podmienečný trest, to už záleží na sudcovi a v žiadnom prípade sa to netýka recidivistov
Rusi sa tešia aj z maličkostí.
Židovskí obchodníci hovorili, že aj 5 halierov je dobrý kšeft.
Ambasáda síce dodala transparenty, ale nestihli ich preložiť do slovenčiny.
Obávam sa, kedy prídu na to, že proti vláde pomôže jedine Míľnik 2.
vodu kážu, víno pijú - sú to farizeji, ktorí sa chodia klaňať k Teplárni, ale v skutočnosti sú to zarytí homofóbi
Nás na mlčiacom protiproteste na podporu vlády, ktorého sa zúčastňujeme v teple nášho domova, sú státisíce!
ty si typický slušnočlovek
Odporúčame