čím viacej zbraní Kijev dostane, tým viacej Ukrajincov zahynie
čím viacej zbraní Kijev dostane, tým viacej Ukrajincov zahynie
čo sa babe (ABM) chcelo, to sa babe snilo
to je v poriadku - BLM
Po zomretí Putinovho dvoj-trojníka nastúpi konečne Medvedev.
Biele divadlo?! Fuj, aké rasistické!
Blavácki kaviarenskí slniečkári to tolerujú?
dezinformačná redaktorka nazýva Infovojnu dezinformačným médiom v štýle "podľa seba súdim teba"
Dlugošová si bráni svoj lukratívny flek.
je jasné, že nevieš čítať texty s porozumením
ak bude potrebovať Hamran podpis, tak mu ho podpíšem, lebo je neporovnateľne lepší kandidát ako Korčok
recipročne môžeme aj my stopnúť príspevky do EÚ a platiť darmožráčov v EÚ
a to do prieskume ešte nedali Hamrana - ten ich všetkých prevalcuje
nepodceňuj sa
dúfa v prezidentskú imunitu - ale do volieb si spravodlivosť môže po neho prísť
Držím koalícii a Eštókovi zvlášť palce! Už žiadne míľniky!
Koľko krajín sveta dokáže robiť kozmický výskum? Za Stalina dokonca predbehli USA s ľudskými posádkami vo vesmíre.
Predstavitelia amerických tajných služieb odhadujú, že od začiatku invázie na Ukrajinu prišlo o život alebo utrpelo zranenia 315-tisíc ruských vojakov.
A koľko obetí odhadujú americké tajné služby na strane Ukrajiny? Alebo o týchto obetiach nemajú informácie?
takže žiadny standing ovation, ako zrejme očakával
Nie je váš premiér, ale je náš premiér, keď sme sa zbavili demokratickými voľbami Matovič-Hegerovej insitnej vlády, čo povedie k zbaveniu sa Lipšic-Čurillovskej policajno-justičnej mafie.
Kto nás za 3 roky dostal na pokraj krachu, keď sme sa dostali na chvost EÚ?!
Odporúčame