oceňujem, že si vstúpil do seba, ale existuje aj možnosť, že sa stane z teba slušnočlovek
oceňujem, že si vstúpil do seba, ale existuje aj možnosť, že sa stane z teba slušnočlovek
Remišová je odborníčka na všetko, ale dobrá je aj expertka PS - historička Stohlová
nepleť si Infovojnu so SME, N alebo Aktualitami
nesúď ma podľa seba
Dnes večer, keď u Danyho bude hovoriť Zoroslav Kollár, to bude určite zaujímavé.
ide o to, že sa potom sprehľadnia diskusie a človek sa nemusí preberať cez tie hlúposti a strácať zbytočne čas
namiesto Lipavského skôr Vít Rakušan
koalícia bola v parlamente do konca schôdze - do 20.00
o rozpočte by sa dalo rokovať mesiac, ak by voľby boli v máji alebo v júni, ako to navrhovala vtedajšia opozícia a spočiatku aj prezidentka, kým ju neumravnili z ambasády
dobrá správa k Vianociam
admin si myslí, že kto maže, ten "jede"
slušnoštudenti sa aktivizujú
Počkajme mesiac pred voľbami - to budú iné preferencie!
vyše 4000€ za bohapusté táranie
Koalícia to najneskôr v piatok alebo sobotu urobí, ale chce opozíciu nechať vytárať sa, aby nemohli tvrdiť, že nedostali priestor. To budú tvrdiť aj potom, ale môže sa im pripomenúť, koľko času strávili bohapustým táraním k rozpočtu.
Polák ukázal, že vie čítať a za to má plat vyše 4 000€.
ešte sa ich bude zhovaďovať 4 desiatky
To si do svojich 25 rokov robil pomocnú školu? Tvoje prejavy o tom nasvedčujú.
mal som o Grendelovi trochu lepšiu mienku - už nemám, dostal sa na úroveň svojho vodcu Mgr. Matoviča a jeho šaša Pročku
v parlamente nie je slušná konštruktívna opozícia, ale zhluk primitívov - česť pár výnimkám
Odporúčame