olajnákom a ich sympatizantom stačí ponúknuť ho u no namočené v čokoláde a oni to budú blažene chrumkať a pochvaľovať si, čo im Edko ponúkol
olajnákom a ich sympatizantom stačí ponúknuť ho u no namočené v čokoláde a oni to budú blažene chrumkať a pochvaľovať si, čo im Edko ponúkol
kvôli takýmto ľuďom ako si ty sme v týchto "sračkách"
dobrá správa, ale lepšie sa sa to bralo, keby ho oficiálne vyhodili z dôvodu neschopnosti a neobjektívnosti, čo vo verejnej TV nemá čo hľadať
mne to vtipné nepripadá - len hlúpe
odvolávaš sa na prieskumy, ale ja o nich neviem, ani kto ich robil a s akým výsledkom - píšeš, že "každý prieskum ktorý sa za 30 rokov robil dopadol rovnako, väčšina by bola PROTI rozdeleniu Československa" - daj nejaké odkazy na tieto prieskumy
fakt je taký, že Hegerova prvoaprílová vláda padla
to by mali dávať televízie v rámci večerného Silvestrovského programu
nie je to pekné od Putina, že neodpovedal na vianočné a novoročné priania od európskych politikov
bodaj by sa splnilo tvoje želanie - ale je to v našich rukách
netáraj o prieskumoch - v Čechách je to možné, že boli proti rozdeleniu, lebo ČSSR bolo vo svete stotožňované s Českom, tak to chápali aj Česi - dokonca si aj nechali aj spoločnú československú vlajku, ale Slovensko vystupovalo len ako región bez medzinárodnej identity
Pamätám sa na prvé roky po rozdelení, keď sa pri výročí vzniku ČSR pri soche leva v Bratislave stretávalo len niekoľko desiatok čechoslovakistov, takže nešlo o žiadnu masovú nostalgiu za Československom.
áno, včera v nejakej TV o tom hovoril
kto by to náhodou nevedel, tak ponúkam vysvetlenie zo slovenského slovníka
iredenta, -y ž. nacionalisticko-šovinistické hnutie usilujúce sa pripojiť územie obývané národnými menšinami k štátu, ktorý považujú tieto menšiny za svoj
to hlavne Dzurinda s Miklošom
Napríklad, pri rozdelení bola na Slovensku nezamestnanosť takmer 20% a v Čechách okolo 2,5%.
Chceš povedať sme sme s Čechmi štartovali z rovnakej čiary?
Aby sme nešli príliš dozadu, stačí porovnať životnú úroveň na Slovensku a v Čechách za posledných 100 rokov. Nikdy sme s Čechmi neboli na rovnakej úrovni - ani za tzv. socialistického rovnotárstva.
áno bol to navonok slušný šovinista a iredentista
rozhovor s Kaliňákom https://www.youtube.com/watch?v=79CQhw5bdMA
zabudol si na Slotovho dvojníka - nebohého Duraja
ako blbý šovinista tu stále vystupuješ práve ty
Odporúčame