čo bolo na tom zlé, keď som napísal: zdravie je prednejšie ako účasť na turnaji
čo bolo na tom zlé, keď som napísal: zdravie je prednejšie ako účasť na turnaji
aktuálne z osláv Banderu https://standard.sk/300805/ukrajinsky-parlam…
aj gen. Lučanský vraj ležal
pred vyše 70 rokmi američania obchodovali aj s Hitlerom - lebo biznis je biznis
krásny výsledok - srdečná gratulácia!
zdravie je prednejšie ako účasť na turnaji
chvályhodná sebakritika
tu nejde o účinnosť, ale o prachy - určite by musel byť očkovaný jedine vakcínou pochádzajúcou z USA
nádory a z nich metastázy mu to neumožňujú pochopiť
ale štatistika trestných činov nepustí - i keď je snaha pôvodcov trestných činov z radu neprispôsobivých utajovať
na tie otázky nedostaneme odpovede
Samozrejme by sme radi očakávali reakcie z EÚ-parlamentu, že na Slovensku sa voči neprispôsobivým(!) polícia a súdnictvo stavia veľmi benevolentne.
Budeme nasledovať Poľsko, kde sú snahy o zavedenie trestu smrti pre ľudské hyeny?!
aj ten variant, že bude sedieť min. 10 rokov a nedostane od TEJ milosť, je pre spoločnosť nevýhodná - tento odpad bude musieť živiť na náklady spoločnosti - iba ak by v cele cvičil, vylúpol si oko a dali by mu tenkú silónovú teplákovú blúzu
Nebudú to kvalifikovať ako teroristický čin alebo prinajmenšom ako rasistický čin?!
existuje aj rusofóbna propaganda, aj tej sa treba chrániť
Odporúčame