Pri pedofílii a nekrofílii je to zrejmé - ale pri zoofílii? Čo je horšie - podrezať zviera a zjesť ho, alebo sa na ňom ukájať? Namiesto trestného činu to považujem skôr za ťažkú psychickú poruchu.
Pri pedofílii a nekrofílii je to zrejmé - ale pri zoofílii? Čo je horšie - podrezať zviera a zjesť ho, alebo sa na ňom ukájať? Namiesto trestného činu to považujem skôr za ťažkú psychickú poruchu.
lebo po prijatí zákona o registrovanom partnerstve by zároveň muselo byť povolené adoptovať deti homopármi - to mnohým vadí
Pri pedofílii a nekrofílii je to zrejmé - ale pri zoofílii? Čo je horšie - podrezať zviera a zjesť ho, alebo sa na ňom ukájať? Namiesto trestného činu to považujem skôr za ťažkú psychickú poruchu.
to je tak - stačí podať prst ... alebo sa tomu tiež hovorí salámová metóda ... alebo Overtonovo okno (tu je to dobre vysvetlené https://blog.hlavnespravy.sk/24755/overtonov…)
všetkých vinných treba dať do basy - na čele s Cigánikovou, ktorá verejne priznala svoju vinu
ďalší míľnik
veď ja sa len pýtam, ale ty sa tváriš ako vzdelaný, avšak nevieš mi odpovedať
Putina nazývaš trpaslíkom, aby si si liečil svoje intelektuálne komplexy menejcennosti?!
už viackrát som sa tu pýtal, či sa majú priznávať k svojej sexuálnej "odchýlke" aj pedofili, ktorí ju tiež majú vrodenú a teda za ňu nemôžu rovnako ako homosexuáli
rovnako by som sa mohol pýtať, či aj ty si vymletý rovnako ako tvoji náckovskí rodičia - na Slavíne sú pochovaní padlí proti nemeckému nacizmu - vy náckovia ste bránili Harabínovi položiť kvety na pamiatku protinacistickým a protifašistickým bojovníkom
homosexualita je dobrovoľná? tvrdí sa, že je to vrodená odchýľka od normálnej sexuality - a pýtal som sa, či aj pedofília nie je vrodená
od použitia prvých dvoch atómových bômb ide USA/NATO o jadrové zastrašovanie - USA majú vo vojenskej doktríne, že môžu použiť jadrové zbrane ako prvé - deklarovali to aj pri bezprecedentnom napadnutí Iraku
Nesmieme však dopustiť, aby bol ktokoľvek ďalší zavraždený alebo nezmyselne celoživotne trpel pre svoju inú sexuálnu orientáciu či pre akúkoľvek neväčšinovú identitu, prejav, výraz.
Týka sa to aj pedofilov a zoofilov? - tí za svoju sexuálnu orientáciu tiež nemôžu, keďže sa tak narodili
priznať sa, že niekto je hetero je nevhodné a necitlivé - ale práve Iliev vyzýval, aby sa ľudia nehanbili priznať svoju orientáciu - myslel tým aj pedofilov a zoofilov? - tí za to tiež nemôžu, že sa s takou orientáciou narodili
to naozaj nevidíš rozdiel na tých dvoch fotkách, alebo nechceš vidieť
zlodej kričí chyťte zlodeja
Heger, ktorý si s Čaputovou ani neprdnú bez dovolenia americkej ambysády, tvrdí, že GP je pod vplyvom ruskej ambasády?!
Harabínovi ste vy, liberálni náckovia, bránili položiť kvety na Slavíne padlým bojovníkom proti nemeckému nacizmu.
Odporúčame