Médiá podsúvajú informácie, že vrah bol členom, resp. stúpencom Vlasti - ako jeho otec. Ale statusy vraha jasne svedčia o tom, že to tak nemohlo byť, keďže používal nacistické symboly a komunikoval na amerických stránkach.
Médiá podsúvajú informácie, že vrah bol členom, resp. stúpencom Vlasti - ako jeho otec. Ale statusy vraha jasne svedčia o tom, že to tak nemohlo byť, keďže používal nacistické symboly a komunikoval na amerických stránkach.
to je dobrá správa - Slováci čoraz menej veria správam mienkurobiacich médií a zistili, že často to, čo mienkurobiace médiá vyhlasujú za hoaxy, sa čoskoro ukáže ako pravda
u nás najbližšie 28. októbra v Košiciach
Pellegríni je v opozícii - najhoršie je, že nič nerobí vláda, iba sa medzi sebou škriepia a republika upadá
netreba kŕmiť toho trolla - u mňa je už ignore - stránky sa tým sprehľadnili
Heger, Mikulec - ODSTÚPIŤ!!! Sú zodpovední za polarizáciu spoločnosti, ktorá priviedla k vražde dvoch ľudí!
A čo s vami liberálfašistami? Ako vidím, liečiš si tu svoje mindráky a komplexy zamorovaním diskusií svojimi trollovinami.
maloletá modelka sa dobrovoľne predvádzala na móle a Taraba napísal status, že Slovensko má novú modelku pod fotku, ktorá bola uverejnená v mienkurobiacich médiách - zodpovedná matka by nedovolila predvádzať sa na verejnosti svojej maloletej dcére
Čaputová začala ako Kiska a skončí ako Kiska - obaja na politickej skládke
Cigániková sa dokonca priznala, že je spolupáchateľkou tohto zločinu - mala by teraz nastúpiť NAKA, vykopnúť jej dvere a pod samopalmi ju odviesť do basy
suhlasím
z Cigánikovej je napodiv dobrá herečka
Hovorí sa o stupňovaní nenávisti v spoločnosti - je to priamy dôsledok spôsobu vládnutia tejto vlády a prezidentky.
vojna začala Majdanom, za ktorým stáli USA/NATO
Markízu nepozerám, tak neviem, či hovorili o niekoľkých stovkách dezolátov na Námestí SNP
ako bol už pred 3 rokmi stúpenec liberálneho fašizmu a prezidentky Čaputovej Emil Hodák - jemu sa za vyhrážanie popravami nevoličov Čaputovej nič nestalo
Táto vláda spolu s prezidentkou tak spolarizovali spoločnosť, niektorým z toho začína šibať.
mal som štátny byt v bytovke postavenej v roku 1982
nikdy som si nič nekupoval na pôžičku - kúpil som si len to, na čo som mal - byt som si odkúpil začiatkom 90-tych rokov za 22 000 SK v hotovosti
a ako konali pri vyhrážkach Emilka Hodáka?
podľa TV Markíza sa dnes na Námestí SNP zišlo niekoľko stoviek dezolátov
Odporúčame