tak teraz je už jasné, prečo kotlebovci hlasovali spolu s OLANO
tak teraz je už jasné, prečo kotlebovci hlasovali spolu s OLANO
Keď nie referendum, tak defenestrácia?!
zmysel to má, aspoň budeme vedieť, no čom sme, či táto vláda vyhovuje väčšine národa
dušičky neujdú - kto bude chcieť ísť na referendum, ten sa zariadi a kto na referendum nechce ísť, tak potom nech na vládu a stav v spoločnosti nepindá
Rusi by si mali od nich brať príklad v boji proti "teroristom"
američania to majú vymakanejšie - oni teroristov ani nesúdia, len ich zavrú do Guantanáma alebo tajných väzníc v cudzích štátoch a tam po nich zľahne zem
Si zaspal dobu? Putin je už niekoľko mesiacov mŕtvy. Veď to písali aj tu na Pravde! Zomrel na rakovinu - ako zistil James Bond.
aj výplata dôchodkov sa dá zneužiť na propagandu
HBR, ty schvaľuješ vraždenie etnických Rusov neobanderovcami pod záštitou ukrajinskej vlády? Tešíš sa z upálenia civilistov v Odese, čo nebolo za 8 rokov vládnymi orgánmi doteraz vyšetrené a vinníci potrestaní? Tešíš sa z 8-ročného terorizovanie východných oblastí Ukrajiny neobanderovcami, pri ktorom zahynulo tisíce nevinných detí? Tebou to za celé posledné roky ani nehlo?!!!
mal by si iný názor, keby to dievča nebolo pekné?!
v hociktorom štáte, kde sú ohrozené záujmy USA - napríklad v Iraku, Afganistane, atď., atď.,
toto je už dno, alebo sa dá ísť aj hlbšie?
to kto vymýšľa nálepky o extrémistoch
to by dostali teroristi aj v USA
29-ročný nemecký Armén v seniorskom veku
to nie je švejkovina - to je goebelsovčina - stačí si pozrieť nemecké správy od "taktického ústupu" od Stalingradu až po boj o Berlín - napríklad, spojenecké vojská bombardovali civilné štvrte, kostoly, školy a nemocnice - hoci v Drážďanoch to bola pravda
keď niet na chleba, tak aspoň hry na pobavenie voličov i nevoličov
Odporúčame