evakuácia a tým záchrana viac ako 800 civilistov je úspech, alebo snáď neúspech?!
evakuácia a tým záchrana viac ako 800 civilistov je úspech, alebo snáď neúspech?!
vyzerá to tak, že islam spôsobuje duševné problémy
Rusi vyhlásia sankcie na banky veriteľov a hotovo!
Bu-bu-bu, Rusi idú!!!
.
.
.
a teraz si choď vymeniť gate
to je tak, keď do funkcií dáva svojich kamarátov a nie odborníkov
poraď mu svojho
Putin Hegerovi a Čaputovej vychádza v ústrety a na ich radosť vypína plyn i ropu
konečne európske krajiny prestanú financovať Rusko
Ruský plyn nebude - fajn, aspoň nebudeme financovať Rusko - akurát že po zavedení posledných sankcií Rusko zarába viac ako pred nimi vďaka predajom surovín Číne, Indii a ďalším ázijským krajinám
dnešné deti už ani nevedia ako chutí chlieb so šmalcom a cibuľou, resp. so zelenou paprikou
A čo agenti CIA a Mosadu? Na tých neprišli?
Hadí ostrov - to je ten, kde "padlých" ukrajinských obrancov Yelenský vyznamenal in memoriam a oni sa po evakuácii vrátili z Ruska živí domov
Ďalší "hoax" potvrdený - že je to vojna USA - Rusko na ukrajinskom území.
Chceš povedať, že na Ukrajine bolo viac vysielania v ruštine ako je na Slovensku v maďarčine?!
Ty si trúfaš hodnotiť niekoho veľkosť inteligencie so svojím IQ na úrovni mechúrnikov?!
nechápem, prečo neustále strašia Rusmi, keď Rusi majú takú neschopnú armádu
Odporúčame