ambasáda ju ukryla do Dubaja
tu máš spodinu https://www.youtube.com/watch?v=aY1ndehLs4Y
V TN RTVS hovorili klasicky o stovkách protestujúcich.
tu máš dezolátov https://www.youtube.com/watch?v=aY1ndehLs4Y
zmluvu, ktorú predošlí pripravovali, neprijali, a títo idú bezducho prijať zmluvu, ktorú pre nich pripravili USA
viac ako tisíc - no, je to už viacej ako niekoľko stoviek, ako zvykli písať
Teraz v zime? Lepšie je nadávať v krčme alebo v teple za počítačom - a koalícia sa z toho rehoce + pritvrdzuje pandemické "opatrenia".
čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi - ako hovorili Rimania (quod licet Iovi, non licet bovi)
tak isto sa nehovorí o porušení Mikasových nariadení v dobe výnimočného stavu - mali všetci účastníci nehody nasadené rúška?
pamätáme sa aké opatrenia museli dodržiavať taxikári a Kollár si do služobného auta zobral so sebou "stopárku" - má vôbec právo voziť v služobnom aute stopárky? - napokon, to zvalí na vodiča
podľa vyjadrení prezidenta a ministra zahraničia Ukrajiny k útoku provokuje USANATO
+ k tomu samovražda SISkára F. Böhma, vražda M. Mikulca a jeho družky - a slušňáci zaliezli do dier
vzhľadom na vyjadrenie ministra zahraničia Ukrajiny vyzerá teraz Heger ako debko
Prezident i minister zahraničia Ukrajiny pochopili, že USANATO ich tlačia do ozbrojeného konfliktu s Ruskom, na ktorý by najviac doplatili práve Ukrajinci
Čo sa do toho stará minister zahraničia Ukrajiny! Predsa američania najlepšie vedia, či je Ukrajina ohrozená Ruskom!
to bolo určite ešte za minulého režimu - teraz by si to voči neprispôsobivému nedovolili, lebo by mali hneď na krku ombudsmanov všetkých krajín
o červenej toho vodiča hovoril Kollár, ktorý neviedol auto, ale pri sebe mal šľapku
tam cestujú zadarmo, alebo sprievodčík kontroluje lístky aj na streche vlaku?
Odporúčame