môj starý otec prebehol k Rusom v roku 1916
v oboch svetových vojnách, ktoré viedli v minulom storočí Germáni, Slováci prechádzali na stranu Rusov
keby sa takto správali voči černochovi, tak by to označili za rasizmus
veď je to spoločný genetický základ
to nie je o okuliaroch, resp. očiach - to je o IQ
Stupid - preložili ako zlý? Skôr to znamená hlúpy, sprostý, tupý a pod.
pouč sa z dejín - ako sa správali Nemci pred vypuknutím 2. sv. vojny
Briti nech si svoje zbrane a vojakov rozmiestňujú po svojom území koľko chcú. Tlačia sa k Rusku ako teplí bratia.
Čo urobí svetová verejnosť? Nechá ich zase rozpútať ďalšie vojny?!
Anglosasi vedia, že za ich lži sa im nič nestalo a dúfajú, že ani nestane.
Olajnisti-pročkovci to podpíšu do nohy, Žaluďovia tiež, no a ostatné strany podpisy dodajú minimálne tak, aby to prešlo.
chceme lepší dôkaz, kto eskaluje napätie v Európe?!
ďalšia ukrajinská bábková vláda obviní Zelenského ako ruského agenta - dopadne ako Porošenko, Saakašvili - po použití odhodení ako špinavé handry
on len tak breše spoza plota
ty si lepší, keď sa vrtíš v americkom zadku ako hlísta?!
Čo na to Polákovci. Necítia to ako rasizmus?
očakávam, že jazykovedný ústav zmení pravopis slova medaila na medajla a bude všetko v poriadku - tak ako to robia aj so zákonmi
Odporúčame