Ruské tajné služby zistili, že USANATO pripravuje útok, tak sťahujú rodiny svojich diplomatov.
Ruské tajné služby zistili, že USANATO pripravuje útok, tak sťahujú rodiny svojich diplomatov.
Samostatna krajina si hadam moze na svojom uzemi robit co chce !
Vzťahuješ to dúfam aj na Rusko.
Podľa Generálnej prokuratúry boli na oslavách v Moskve prítomní aj zástupcovia prokuratúry a ministerstiev spravodlivosti napríklad z Belgicka, Bosny a Hercegoviny, Grécka, Talianska, Moldavska, Nórska, Rumunska, Srbska, Slovinska či Chorvátska. Zastúpenie tam tiež mali aj medzinárodné inštitúcie, ako sú Rada Európy, Organizácia pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD) či Medzinárodná asociácia prokurátorov (IAP).
Kto zabráni američanom, aby si na svojej základni robili čo chcú?! Hádam len nie Naď s Korčokom.
„Môj dvojdňový nabitý program sa začína,“ napísala. Nabijákom bude B. Kollár.
vo väzení má istotu, že z neho neurobia sakrálnu obeť
Aké raňajky urobila domáca? Párky s horčicou alebo praženicu?
politici, ktorí robili reklamu vakcinácii
to bola prvá vec, čo urobili USáci - ukradli ukrajinské zlato
chápem, ale z väzby ho pustili
ona je najtupšia osoba vo vláde, samozrejme po Mgr. Matovičovi - a v parlamente tých tupých je celý poslanecký klub OLANO
ja považujem Remišovú za najväčší omyl slovenskej politiky
nie som, prepytujem, právnik, tak nerozumiem, čo znamená, že rozhodnutie súdu nie je právoplatné - veď ho z väzby prepustili
už je to podpísané - hádam si niekto nemyslí, že pročkovci a spol. Dohodu zamietnu
Odporúčame