pozrite, proti komu budeme bojovať po boku NATO https://www.youtube.com/watch?v=-Ov_tDoDsAQ
pozrite, proti komu budeme bojovať po boku NATO https://www.youtube.com/watch?v=-Ov_tDoDsAQ
S akou? Ty si uveril, tak ako sudca, čo dal povolenie na nahrávanie, že Fico je pytliak a porcoval uloveného jeleňa?
nesmieš súhlasiť, lebo Honz ťa obviní z rasizmu, ako obvinil Fica, ktorý prehlásil, že to, čo povedal Mazurek, si myslí väčšina Slovákov
Však si článok nečítal? Alebo nedokážeš chápať text.
ak nedokážeš, že Ficova/Pellegríniho vláda rokovala o takejto Dohode s USA, tak si klamár ty - ale to nedokážeš, takže si notorický klamár
nič čudné pri tejto vláde - keď odsúdený Lipšic môže robiť generálneho prokurátora
ty hlceš každý deň vodku od Hegera, až si si prepil mozog
táraš ako vždy - takáto Dohoda nebola nikdy zaradená na rokovanie minulej vlády
k tým menám jednoznačne patrí aj Čaputová - iba ak by tú Dohodu nepodpísala, ale to sa od nej nedá očakávať
vojská USA budú na oplátku držať chrbát tejto vláde na večné časy a nikdy inak
Myslíš, že neprispôsobivých zaujíma nejaká zmluva? Tých zaujíma len pravidelná podpora.
krvavá obeta Kuciaka a Kušnírovej sa oplatila
pr del si robia z tých, ktorí im to žerú - a takí sa nájdu aj na Slovensku
alebo z Iraku - ako už niekoľkokrát oznámili, ale nedodržali
Pripomenulo mi to moju mladosť, koledy na ktorých som sa zúčastňoval ako miništrant - jáj, to bolo rôznych zážitkov!
Salónky - presne tak, mohli sme ich oberať až po kolede, ale robili sme to predtým tak, že sme salónku opatrne rozbalili, vybrali fondánový alebo neskôr čokoládový cukrík a opatrne prázdnu salónu zabalili. Starí rodičia mali salónky, v ktorých boli zabalené kocky cukru. Takéto salónky po obratí stromčeka odkladali na nasledujúce roky, a keď mi blahosklonne dali takúto salónku, kocka cukru už bola zožltnutá. Aby som starých rodičov neohrdol, salónku som si dal do vrecka a vonku ponúkol susedovie psíkovi.
Odporúčame