„Môj prekrásny syn, Nevi'im Nesta Ali Shane O'Connor, svetlo môjho života, sa rozhodol dnes ukončiť svoj pozemský boj a teraz je s Bohom“ - sebevražda je smrteľný hriech
„Môj prekrásny syn, Nevi'im Nesta Ali Shane O'Connor, svetlo môjho života, sa rozhodol dnes ukončiť svoj pozemský boj a teraz je s Bohom“ - sebevražda je smrteľný hriech
Naď či-tak už dlho v politike nebude, a Dohoda by bola prakticky neodvolateľná
je čoraz zrejmejšie, že USA chystajú nejakú ďalšiu provokáciu Ruska zo strany Ukrajiny - zrejme je to koordinované s farebnou revolúciou v Kazachstane, ktorá za pomoci mierových síl, ktoré prišli do Kazachstanu, bude rýchlo ukončená
do prípadu nevidím, ale tuším, že za tým treba hľadať boj o peniaze - ako vždy
ale podstatné je, že to dobre dopadlo - pre život chlapca
Kazachstan je členom SNŠ spolu s Ruskom
u nás Mikulovci strieľali aj na neozbrojených demonštrantov
Keď americký prezident dá bez varovania bombardovať civilné obyvateľstvo dronmi na území cudzích štátov, tak to je podľa HRW v poriadku?!
je to normálne, keďže sú členmi SNŠ
otázka je tiež, kto povolil, resp. prikázal teroristom zabíjať policajtov a kazachšských vojakov
pochopiteľné - vyhrali studenú vojnu, porazené krajiny splácajú vojnové reparácie
a pritom Kazachstan je členom SNŠ (Spoločenstva nezávislých štátov) spolu s Ruskom
eurosráči, ktorí v živote nič prospešné v prospech Slovenska neurobili - ale zodpovednosť nesú aj tí, ktorí ich volili
takto podobne hovoril aj Biľak v roku 1968
takýmito Dohodami si američania vytierajú zadky, lebo uplatňujú princíp, že silnejší pes j.b.
samozrejme, že mali aj dobré filmy - mne sa napríklad páčila aj vojnová epopeja Oslobodenie
a v tejto ére to v kinách vyzerá ako rok slovensko-amerického priateľstva
Odporúčame