Aký skromný! napokon ho prehovoria a obetuje sa za ľudí.
Aký skromný! napokon ho prehovoria a obetuje sa za ľudí.
nie národ, ale tí, ktorí tejto vláde umožnili vládnuť
len uvažujem, či tento článok má byť pochvala Putina, alebo ukážka toho, že nie je cool
áno, najväčší problém je, keď mama nie je mama a otec nie je otec
každý normálne uvažujúci človek musí uznať že Západ smeruje k dekadencii
ak nie humanitárne bombardovanie, tak aspoň sankcie
na pobavenie hokejových fanúšikov po celom svete
dôležité sú voľby a vo voľbách ten, čo sčítava hlasy
čurilovci by mohli pustiť nahraté video s tou tvrdšou rečou
Matovičovi tam nakreslili trochu veľké uši - a ten recept s tou figúrkou je starý
ambasáda cez svoje ohlúpovacie médiá a treťovládky sa postará, aby to tak nedopadlo
k Novému roku si popraj aspoň trochu rozumu - ale pochybujem, že by sa ti to splnilo
prečo to nerobia aj USA? - cvičiť len na svojom území
a podstatné je to, že cvičí na svojom území - na rozdiel od vojsk USANATO
bu-bu-bu-Rusi idú ----- a teraz si rusofóbi choďte vymeniť gate
Odporúčame