v roku 1968 sa v ČSSR zmenila vláda i prezident a ZSSR s vazalmi VZ napriek nesúhlasu vlády a prezidenta vojensky obsadili ČSSR
Američania sa poučili a idú na to ináč - najprv vymenili prezidenta i vládu a ich súhlas majú bez problémov
v roku 1968 sa v ČSSR zmenila vláda i prezident a ZSSR s vazalmi VZ napriek nesúhlasu vlády a prezidenta vojensky obsadili ČSSR
Američania sa poučili a idú na to ináč - najprv vymenili prezidenta i vládu a ich súhlas majú bez problémov
a z tej sódy tú socku socalo
je otázne, či tam konzumovali len alkohol
Mgr. Matovič sám o sebe povedal, že, parafrázujem, najväčší orgazmus má, keď nas(e)rie čo najviac ľudí - biela kobylka má najväčší orgazmus, keď o majetok o dr be čo najviac ľudí
dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš - je už iná doba - dejinné udalosti sa často opakujú na inom stupni poznania a kto sa nedokáže poučiť z minulosti, musí si ju znovu prežiť
podľa dlhodobých prejavov mi pripadá, že pod nickom Pichám píše primitív Pročko
Študenti a dôchodcovia sú vyvolení?
Odkiaľ vieš, že v autách boli Oravci a nie, trebárs, Blaváci?
"študenti" vidia, že podvodmi to môžu dotiahnuť až na premiérske kreslo, či predsednícke v parlamente alebo dokonca až na prezidentské
najhoršie je, ak takto niekto "vyštuduje" za lekára - potom má vyjadrenia ako napíklad
žiaden zákon neporušil, to mu len chce prišiť Lipšic-Čurilovská mafia a jej pešiaci
Republiku si rozvracať nedáme!!!
Kto socializmus nezažil, aspoň teraz si dokáže predstaviť, ako režim postupoval proti triednym nepriateľom.
A my, čo sme nezažili vojnové časy, môžeme na vlastnej koži zažiť zákaz vychádzania.
Skrátka, kto sa nedokáže poučiť z minulosti, musí si ju znovu prežiť.
Tebe peniaze posiela Šeliga, alebo ti požičal Žitňanskú?
včera bolo aj iné zhromaždenie, ale polícia nezasiahla
Fico bol zadržaný - Femišová si odfajkla ďalšie políčko v pexese
zo auto bolo poškodené za ich asistencie, resp. benevolentnosti
Odporúčame