lebo to zrejme vyžadoval záber
A ty si ako vykrikoval pod oknami Ficovho bytu a pred úradom vlády?
on už má teda prirodzenú imunitu - na rozdiel od vás
tak ako si nevedel urobiť poriadok so slušnoľuďmi vykrikujúcimi pred Ficovým bytom a liepajúcimi sa po plote vlády
taký útlocitný si bol aj voči Ficovej rodine?!
odpoveď na tvoju otázku je štátnym tajomstvom a jeho prezradenie je velezradou
Ja si dokonca myslím, že to odpočúvanie nemalo s pytliactvom nič spoločné a bola to len falošná zámienka.
Panáčik, kde v tom článku sa píše o korupcii? Píše sa o údajnom Ficovom lobingu - ale vyžaduje to chápať napísaný text.
Takto to robili u vás, keď to tak dobre poznáš.
Lobing je na Slovensku zakázaný?
Tvoja matka si mala tvoju spermiu radšej pustiť do análu.
Absolútne zlyhanie NBU nastalo, keď dali previerku Lipšicovi.
Koziak hodnotí obsah nahrávok ako škandalózny, ale spôsob získania a zverejnenia sa mu už škandalózne nezdajú. Totiž je veľmi pravdepodobné, až isté, že nahrávky boli urobené nelegálne na základe falošného dôvodu odpočúvania.
Koziak je politológ - to je postačujúca diagnóza
je veľmi otázne, či nahrávky boli získané legálne - totiž, či dôvod odpočúvania bol legálny
Teba za tie klamstvá platia? Napríklad, vieš dať nejaký zdroj, kde Fico navádza druhých na neočkovanie?
keď budú všetci zaočkovaní, tak prídu na rad ďalšie dávky, kým nebudú všetci preočkovaní, atď.
Odporúčame