Vy doma žeriete? Určite potom z válova.
upresním, aby to bolo všetkým jasné - vedenie Lipšic-Čurilovskej mafie
glupý nie je len Sulík, ale aj ty - pozri si zmluvu s "právnou energetickou expertkou"
od Dunaja do Dubaja
ešte že si tam napísal "okresmi"
tie zlé ploty staval Orbán a slniečkári sa išli zájsť od kriku
tých s tupými príspevkami vás nie je až tak veľa - prím hráte na SME a N
zatiaľ sa im nestane nič, lebo konali na príkaz ministra a policajného prezidenta
Ty nevieš, čo sa robí s vypasenými prasaťami?
súd dal súhlas na odpočúvanie pytliakov - myslíš, že Fico na chate porcoval uloveného daniela?
Odporúčame