Ty sa v podrazoch vyznas, ty podrazak, russka špina
Ty sa v podrazoch vyznas, ty podrazak, russka špina
Volyči hlasu, vy voly, nenariekajte, ved vy si utiahnete pekne krasne opasky a v ramci konsolidacie sa to vasemu presedofi vrati.
Hlavne ze tam nie je kosa ale teplo
Šutaj piškotof zabudol ze jediny kto tu moze beztrestne ohovarat slusnych ludi je Fičina. A tak teraz za neznalost zakona zaplati. Čo je vam divne??
Ta ved sa mu jeho volyči v daniach vyzbierali! Ved preto su to voly.
Ze vraj si v hlase šutaja piškotof zvolili za precedu preto, lebo je z nich najchytrejši.... To ostatny su este hlupejsi ako on? A to sa dá? Nedalo by sa to zapisat do guinesovej knihy rekordov? To sa len tak nevidi
Ja som mu hovoril: počuj ty šutaj piškotov, neohovaraj ty tych slušnych ludi, doplatiš na to! Myslite že ma posluchol????
Pred teskom v bratislave žobre peniaze chlapik ktory sa naramne podoba na šutaja piškotov. Prišiel ma psa mraz?
Nuž čo, bude musiet začat šetrit. Uz nepojde na formulu kde si za svoje kupil len kavu, ostatne mu zaplatili platcovia dani. Teraz si bude musiet kavu nechat prejst alebo ukradnut.
Ved preto si ho aj zvolili, ze oni musia a on nemusi. Hlupaci.
Tebe vsak jasne nie je ze zožeries akukolvek hovadinu
Nechcem šutajovi piškotov radit, ale keby sudcovi povedal ze on nerozumie pisanemu textu a preto si nepreberal zasielky, je velka pravdepodobnost ze by uspel. Ved sa staci na neho pozriet a hned clovek vidi ze je to analfabet
Neviete ci si fičina prebera postu,? Ten tiez napadal ludi. U neho to vsak budu zo 2 melony kedze si vymyslal na ovela viac ludi
Myslel som novu zbierku. Nie staru zvanu konsolidacia
Mam by pouzit pohahcujuci argument ze este nevie čitat a keby mu to niekto precital tak stejne nepochopi. Mal by tvrdit ze on vie len klamat. To by mu mohol sud uznat
Tebe nevolaju pretoze si presvedceny ze si slusny clovek? Nebudes ty brat toho šukaja piškotu?
Tak čo dezolééé, kedy začnete zbierku pre vašeho mocipana šukaja piškótu? Hadam ho nenechate v štichu?Alebo sa na neho z vysoka vy...te?
Mozno bude tvrdit ze obalky otvaral ale este nevie čitat, vie len ciganit a dristat. To by mohla byt polahčujuca okolnost!
Mozno sa vyhovori ze nevie otvarat obalky, ked sa to v prvej triede ucilo, akorat Ftedy chybal. Moze za to minister školstva Druker!!!
Snivaj dalej svoj mokry sen, snivaj
Odporúčame