Len Ftedy nemali videa, tak to šlo. Ale teraz je to vylozene nechutne ked ide russajda so samopalom a rozprasi ju ukrajinsky dron. Fuj tajbl
Len Ftedy nemali videa, tak to šlo. Ale teraz je to vylozene nechutne ked ide russajda so samopalom a rozprasi ju ukrajinsky dron. Fuj tajbl
Zatial čo russ už nasadzuje do prvych linii zeny a my potom musime pozerat nechutne videa čo ukrajinske dromy s tymi rusajdami narobili
Zatial čo rušsi zostreluju desiatky ukrajinskych dronov priamo nad Moskvou
He he to ked russofil začne Normalne rozmyslat, tak to je signal aby normalny ludia prestali jest. Od smiechu im moze zabehnut a to nemusi byt taka sranda ako ked hlupa trúbka začne he he normalne rozmyslat. Poprosim ta. Tieto Ftipy si nechaj na prveho aprila. Uz teraz sa tešim!
Systematicky postup, teda postup 2 metre 16 centimetrof a 128 milimetrof každy den?
Či by si este nemohol pridat ten nezmysel o tom kotli Gde je obklucenych 10 000 vojakof.
Pise russ mamičke,- mamicka moja, už ti na bendžo už niGdy nezahram. Tak som dnes od ukrajincov dostal na bendžo že ma ani nespoznas. Ale mal som štastie, z celej jednotky som prežil len ja.
Tak čo russofili, vy blbe trubky, dobre dnes dostali russaci na bendžo, že?
A vies kolko dronov dokaze zostrelit taka S300?
Aspon ze sa amici po Afganistane nerozpadli ako russaci ked ich afganci nakopali do zadnice
Zvoni ti v gebeni? To je russky umieračik
Moje sny by si nepochopil, nemaš čím.
Chod na Zjem aj vlek
Chod na Zjem aj vlek
Moje sny by si nepochopil, nemaš čím.
Ale vdaka europe sa hlupaci ako ty maju ako prasata v zite. keby take hlupacisko ako ty zilovv afrike, bolo by to rado keby to našlo a zožralo lučnu kobylku aby to neskapalo od hladu a tesilo by sa to na potravinovu pomoc z tej zlej EU.
Ved ja este neviem ani pisat, viem len pisat ty bimbo
Ved vieme ze nie si belgican, ty si zdegenerovany brlgican. To je nieco ine
Ako moze zbran čo je iba na papieri a v snoch nejakych alkoholikov nieco spravit,? Hodia papiere do zachodu aby sa zapchal? A vie vobec russ obsluhovat splachovaci zachodcked to cely život robilo velku potrebu do krikov?
U nas v obci mame takeho hlupačika, najprv to volilo mečiara. Teraz to voli fica a je to silne proruske. Spm ho dnes stretol pred obchodom a zdal sa mi akysi divny, tak dme sa pustili fo debaty. a že mu je luto ako russi dostavaju na bendžo, ze tu vojnu russi prehraju, ze uz rusku ropu niGdy brat nebudeme, no skoro sa mi tam rozplakal, typicky russofil. Zaklincoval to nakoniec, že škoda ze som neprišiel na bycikli, Ja že prečo? A on chudacisko, že by som si o neho mohol opriet bycikel zatial čo by som nakupoval. No verili by ste to? Typucky russofil, blazon
Odporúčame