škandál na vrub Medzinárodnej hokejovej federácie?? Bratia Česi sú riadne mimo.
Keď sa Lotyši rozhodli dobrovoľne nenastúpiť, nemôžu čakať body. Je to len ich vlastný škandál. Bez problémov hrajú proti USA, ktoré rozpútava vojny kade tade.
Politika nepatrí do športu. Mal by hrať každý s každým. Lebo inak sa deformuje šport a zdravé súťaženie medzi národmi. Nikto z tých chalanov nemôže za to, že politici nedokážu riešiť konflikti diplomaticky.
No a potom máme olympiádu bez najlepších hokejistov sveta alebo MS s Veľkou Britániou atď.. to je aká kvalita?

