Presne, po roku 1999 kedy Dzurindova vláda dovolila prelet lietadiel NATO a následné bombardovanie Juhoslávie, tu máme druhú vládu, Ficovu, ktoré dovoľuje prechod vojsk NATO cez naše územie. Ešte že nikoho nejdú vraždiť ako v roku 1999. Asi to je jediné "pozitívum".


