...že prehral spor s Miklošom aj s Radičovou...
...že prehral spor s Miklošom aj s Radičovou...
Prečítaj si SME-tisko ..... http://www.sme.sk/c/6341589/fico-sa-nemusi-o…
Ale no tak, toto tu už bolo. Niekto tu tvrdil, že s Mikloš prehral spor a aj s Radičovou.
Môj hodnoverný zdroj je TV-hnoj (joj), Nový čas, Plus 7 dní a SME-tisko. Ale to iba žartujem.
To bude asi podobný, tajný, hodnoverný zdroj ako Matovičov.
A prečo by myslel po razii v "jeho" firme Dzurindu alebo Mečiera. Síce, pri Matovičovi je aj to možné.
Dalo by sa to aj otočiť. Ver tomu, že nikto z opozície nemá nič spoločné s protizákonným korupčným jednaním.
Z Pezinka nie som. Máš skúsenosť? Odpovedal som, 200 miliárd a viac.
Tak potom by mal mať Lipšic viac ako Fico.
Ako sa hovorí, blbá otázka, blbá odpoveď. Ty si zase z Letanoviec?
Ja myslím, že 200 miliárd USD a možno viac. Si spokojný?
Že o tom píšeš práve ty. Vlastná skúsenosť???
Už sa opakuješ. Asi si nepamätáš čo už píšeš.
Odporúčame