Hmmm nerozumiem tomu, veď Albánci sú taký slušný, dobrý, vzorný národ.
Hmmm nerozumiem tomu, veď Albánci sú taký slušný, dobrý, vzorný národ.
Pravda ako "ľavicový" denník si asi dal socialistický záväzok, že denne uvedie aspoň 2, 3 protiruské články. Svojou úrovňou sa dostávate k sme-tisku a zrejme ho chcete aj predbehnúť.
Na Poliakovi treba biť aj čapicu.
Ukrajina a Západ majú podozrenie, že let MH17 spoločnosti Malaysia Airlines z holandského Amsterdamu do malajzijského Kuala Lumpur zasiahla raketa zem-vzduch vystrelená 17. júla 2014 ruskými vojakmi alebo Ruskom podporovanými separatistickými povstalcami.... Takže majú iba podozrenie, nie dôkazy.
Ander Pičkin a aký je tvoj postoj k fašizmu? Tvoje vzory a kamaráti z USA a Ukrajiny hlasovali proti rozolúcii odmietajúcej fašizmus. http://www.hlavnespravy.sk/usa-kanada-a-ukra…
Lacko, aký veľký máš byt, dom? Mohol by si si ich aspoň 20 zobrať domov a starať sa o nich.
Moralista Ander Pičkin. Nech požiada USA aby konečne zverejnili satelitné zábery kto Boeing zostrelil. A nech sa už toľko Ohavovi a Prasečenkovi toľko nepchá do zadku.
A čo vám, "aktivistom" bráni aby ste si zobrali plechovku a išli "žobrať" medzi ľudí?
Slovenská klaseka, alebo pedofílii zdar.
Procházka, Procházka začínaš trpieť stihomamom.
Hmmm psychopat podporujúci ukrajinskú, židovskú lobby.
Súhlasím s Koziakom. Po Prochazkovi druhý narcis Lipšic.
Polícia odhadla počet demonštrantov na niekoľko stoviek, novinári na tisíc až 4 000 osôb. Hmmm to sú kvalitné odhady.
...a KDH - križiaci trepú ako vždy...
Po roku prišli na to, že je v Rusku? To je organizácia.
Odporúčame