V Slovenskej akadémii vied bolo málo vedeckých titulov? Nepoznám presne tamojšie pomery, ale aspoň zvonku to vyznieva trochu zvláštne.
V Slovenskej akadémii vied bolo málo vedeckých titulov? Nepoznám presne tamojšie pomery, ale aspoň zvonku to vyznieva trochu zvláštne.
Prečo hádzať do koša? Nech si pošta niečo zarobí, poštovné (aj za prázdnu obálku) uhradí Smer. Má čoho.
Prokurátor: "Je pravda, že obvinená spolupracuje, no očakávalo by sa to intenzívnejšie. Nemá to vplyv na trvanie dôvodov väzby. Tie vyplývajú zo skutkového stavu," podotkol.
Čo je v tom? Možno začal spolupracovať.
Silvestrovský výlet na operetu sa konal "pri výkone ústavných funkcií"??
"Líder Hlasu tvrdí, že o súkromný výlet nešlo, no pracovná cesta to nebola. Členom vlády vrátane premiéra totiž pracovnú cestu vopred či dodatočne schvaľuje vláda a medzi uzneseniami vlády Pellegriniho cesta do Drážďan nie je."
Tu je o J. Frajtovi:
Ten "zástupca Európskej komisie" nemá v článku pre istotu uvedené meno.
Ako si možno overiť, že správa je pravdivá a že zasa nejde o nejaký hoax?
Externista nebude evidovaný ako zamestnanec s úväzkom 100 %:
Na HS veria, že nijaká druhá vlna nie je, pretože nebola ani prvá:
Chýba mi tam aktuálna Dominikánska republika.
Presne to mi prišlo na um pri čítaní článku... Ako mohli v Pravde zabudnúť práve na sovietskych futurológov?
Odporúčame